Firma Rehberi Nedir?

Genel firma rehberleri; işletmelerin telefon, e-mail, adres ve ürün ya da hizmetlerini belirli bir kategori sisteminde gruplayan ve ziyaretçilerine sunan web siteleridir. Günümüzde sayıları o kadar çok arttı ki, hangisinde hangi firma vardı artık bulmak ve yönetmek konusunda güçlük çekiyoruz. Bunun yanı sıra kategorilerin anlamsız ve oldukça uzun olması kullanıcıyı oldukça zorlamaya başladı. Klasik firma rehberlerini ziyaret ettiğinizde uzunca kategori listeleriyle karşılaşıyor çoğu zaman ne aradığımızı bile unutuyoruz. Firma Rehberi sitelerinin sahipleri ise bu hatayı âdete görmeksizin işlerine devam ediyorlar. Tabi bizim gözümüzde bu hataların sadece bir tanesi. Diğer yanlış ise; insanların artık kendi mahallesine, ilçesine ya da iline değil tüm ülkeye dokunabildiğini unutmamak. Bir kaç farklı rehber sitesi incelediğinizde bir ilçenin ya da bir ilin rehberlerinin olduğunu göreceksiniz. Müşteriler sadece kendi ilinde bulunan işletmelerle sınırlı kalmak istemiyor, ihtiyacı olan ürün ya da hizmet her neredeyse o işletmeyi bulmak ve ulaşmak istiyor. Ayrıca firma rehberlerine üye olmak da hiç öyle kolay olmuyor maalesef. Tüm firma bilgilerinizi dolduruyorsunuz, yönetici onayından geçiyor, kayıt ücreti ödüyorsunuz, yıllık ya da aylık yenileme ücretleri ödüyorsunuz bir de genel masraflar çıktı son zamanlarda tam oldu!

Bunlar gibi birçok hatayı bünyesinde barından ve sayıları hızla artan firma rehberlerine dur demek gerekiyor artık!

Ücretsiz WhatsApp İşletme Rehberi nedir?

wrehber.com olarak; kullanıcı dostu olmak istedik. Kullanıcı web sitemize ulaşsın ve sadece ihtiyacı olan şeyi yazsın. Bizce harika, arama motorlarında da aynısını yapmıyor muyuz? Genel firma rehberlerinde yer alan karmaşık ve müşteriyi bezdiren kategorilerden kurtulmuş olduk. Ayrıca sayfadan sayfaya yönlendirmeler, her yerden patlayan reklamlar, bir telefon numarası için onca uğraş yerini sadeliğe bırakmalıydı. Biz de tam olarak onu yaptık. Müşteri firma rehberinde aramasını yapsın ve işletmenin tüm bilgilerini aynı sayfada bulsun! İşte tam olarak aradığımız buydu. Peki, bu bilgilerin içinde ne olmalıydı? Telefon, e-mail, web sitesi ve popüler mesajlaşma araçlarından WhatsApp! Yolumuza Ücretsiz WhatsApp İşletme Rehberi olarak çıkmaya karar vermemizin en büyük nedeni daha önce hiç WhatsApp rehberinin yapılmamış olmasıydı. Tabi alışıla gelmiş firma rehberlerinden farklı bir yapıda olmamızın da etkisi büyük. Bunun yanında ücret politikasını da bir düzenleyelim istedik ve tüm üyelikleri ücretsiz yaptık! Ücretsiz yaptık ama gerçek firma ekleme isteklerini tespit edebilmek için de e-mail onayını zorunlu tuttuk. Bunu yaparken amacımız gerçek işletmeler ile gerçek müşterileri buluşturmaktı.

Siz de gerçek bir işletmeyseniz ve gerçek müşterilerinize ulaşmak istiyorsanız; Ücretsiz WhatsApp Firma Rehberine kayıt olabilirsiniz!

Şimdi Ücretsiz Kayıt Ol!